Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Łącko za nami. W rywalizacji wzięła udział rekordowa liczba sołectw, bo aż 14

Wczoraj odbył się Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Łącko. !

Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Łącko za nami. W rywalizacji wzięła udział rekordowa liczba sołectw, bo aż 14

Bezbramkowy rezultat meczu finałowego między sołectwami Łącko i Wola Piskulina dodawał dreszczyku emocji, ponieważ o ostatecznej wygranej decydowały rzuty karne, gdzie wynik 4:3 przechylił szalę zwycięstwa na stronę sołectwa Łącko.

Na najniższym stopniu podium znalazła się drużyna z Jazowska, która również po wyniku 0:0 w meczu o trzecie miejsce, w rzutach karnych pokonała zespół z Zagorzyna.

W Turnieju wzięły udział również sołectwa z Obidzy, Kadczy, Kiczni, Czerńca, Zabrzeży, Zarzecza, Woli Kosnowej, Brzyny, Maszkowic i Szczereża.

Najlepszym zawodnikiem całych rozgrywek okazał się Rafał Chlipała z Woli Piskulinej, Najlepszym Strzelcem był Kacper Myjak z Zagorzyna, a nagroda dla Najlepszego Bramkarza trafiła do Mikołaja Pachuta z Łącka.

Rozgrywki przyniosły wiele emocji i zgromadziły rzeszę kibiców, wśród których znaleźli się:

Roman Potoniec – Przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego, Jan Dziedzina – wójt Gminy Łącko, Bernadetta Wąchała-Gawełek - Przewodnicząca Rady Gminy Łącko, Paweł Dybiec – zastępca wójta Gminy Łącko oraz radni i sołtysi z terenu Gminy Łącko.

Źródło: Gm. Łącko

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować