Turniej Szkół Mundurowych w Powiatowym Centrum Sportu w Marcinkowicach

Turniej Szkół Mundurowych to okazja do rywalizacji sportowej i integracji uczniów z różnych placówek. W Powiatowym Centrum Sportu w Marcinkowicach spotkały się dziś drużyny siatkarskie z siedmiu szkół z regionu. Wśród nich byli przedstawiciele ZS w Starym Sączu, Elitarnego LO w Nowym Sączu, ZS w Tymbarku, ZS w Wojniczu, ZS w Gromniku, ZS w Trzebini i gospodarze z ZS w Marcinkowicach.

Turniej Szkół Mundurowych w Powiatowym Centrum Sportu w Marcinkowicach

Na otwarcie turnieju przybył starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, który złożył życzenia powodzenia wszystkim uczestnikom. Towarzyszyli mu przedstawiciele różnych służb mundurowych, m.in.: gen. bryg. Stanisław Laciuga – komendant KOSG w Nowym Sączu, st. bryg. Paweł Motyka – komendant miejski PSP w Nowym Sączu, ppłk Henryk Kiełbasa – szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Nowym Sączu, a także dyrektor ZS w Marcinkowicach Iwona Sikorska.


Turniej Szkół Mundurowych to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń między uczniami z różnych szkół – podkreśliła Grażyna Cempa Pulit, prezes Zarządu Terenowego Związku Piłki Siatkowej i organizatorka imprezy.


Źródło: SPNS, fot. Maria Olszowska

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować