Ukradł gaz do zapalniczek z marketu budowlanego. Gdy uciekał z łupem natknął się na Policjanta

Ukradł gaz do zapalniczek z marketu budowlanego. Gdy uciekał z łupem natknął się na Policjanta

5 października w markecie budowlanym na ul. Węgierskiej doszło do kradzieży. Młody mężczyzna zabrał dwa opakowania gazu do zapalniczek z marketu budowlanego i nie zapłacił za nie. Mimo szybkiej reakcji pracownika ochrony, udało mu się zbiec z łupem.

 

Złodziej miał jednak pecha, bo gdy uciekał natknął się na policyjnego wywiadowcę, który za kilka godzin miał rozpocząć służbę.

 

Mijając złodzieja, policjant, skojarzył, że około dwa miesiące wcześniej zatrzymał go w związku z inną kradzieżą. On również rozpoznał policjanta i na jego widok zaczął uciekać. Po krótkim pościgu funkcjonariusz ujął mężczyznę, a o sytuacji poinformował oficera dyżurnego, który we wskazane miejsce skierował patrol - informuje sądecka Policja.

 

Stróżom prawa udało się odzyskać skradziony towar, jednak z uwagi na uszkodzenia nie nadawał się on już do sprzedaży. 18-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego odpowie za wykroczenie, bo ukradł rzeczy, których wartość nie przekroczyła 500 zł. O wymiarze jego kary zadecyduje teraz sąd.

 

Fot. KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować