Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 05. 2022 Do końca roku: 228 dni
Jakość Powietrza:

Ukradł noże kuchenne z siedziby Koła Gospodyń Wiejskich. Długo nie nacieszył się łupem

Ukradł noże kuchenne z siedziby Koła Gospodyń Wiejskich. Długo nie nacieszył się łupem

35-letni mieszkaniec gminy Korzenna włamał się do siedziby Koła Gospodyń Wiejskich i po pokonaniu trojga drzwi, ukradł komplet noży kuchennych. Sprawca szybko został namierzony i zatrzymany, a noże odzyskane.

25 listopada br., w Komisariacie Policji w Grybowie zostało złożone zawiadomienie o kradzieży z lokalu należącego do gminy, a będącego siedzibą Koła Gospodyń Wiejskich. W tym budynku, między 23 a 24 listopada br., sprawca wyłamał troje drzwi i z jednego z pomieszczeń ukradł komplet noży kuchennych znajdujący się w pokrowcu.


We wskazane miejsce zostali skierowani policjanci wraz z technikiem kryminalistyki, którzy wykonali czynności procesowe i zabezpieczyli pozostawione na miejscu zdarzenia ślady. Już następnego dnia, dzięki dobremu rozpoznaniu swojego rejonu służbowego, na trop złodzieja wpadł dzielnicowy Posterunku Policji w Korzennej.


Sprawca został zatrzymany, a skradzione noże odzyskane. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili 35-latkowi zarzuty kradzieży z włamaniem i uszkodzenia mienia, za co grozi od roku do 10 lat więzienia.


Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować