Pogoda - Sądeckie.pl

19

Dzisiaj jest: 19. 09. 2021 Do końca roku: 103 dni
Jakość Powietrza

Upoluj wsparcie w realizacji swoich planów! Weź udział w Innowacyjnym Safari! Online!

Upoluj wsparcie w realizacji swoich planów! Weź udział w Innowacyjnym Safari! Online!

Szukasz sposobu na realizację swojego innowacyjnego pomysłu? Chcesz omówić go z naukowcem? A może potrzebujesz zaplecza B+R na jego wdrożenie? Jeśli tak to wydarzenie Innowacyjne Safari jest dla Ciebie! W tym roku on-line.

Co to jest Innowacyjne Safari?
To spotkanie przedsiębiorców z naukowcami o charakterze informacyjnym przygotowane przez Województwo Małopolskie. Celem Safari jest pomoc w nawiązaniu bezpośredniej relacji biznesu z nauką, która ułatwi współpracę na rzecz podnoszenia innowacyjności firm, a docelowo regionu. Spotkania zachęcają do współpracy, która niesie ze sobą korzyści dla wszystkich. Z przymrużeniem oka można powiedzieć, że to bezkrwawe łowy, podczas których każdy z uczestników upoluje coś cennego dla siebie.

Podczas tegorocznego safari będziemy poruszać się wokół tematyki powiązanej z czterema małopolskimi inteligentnymi specjalizacjami: life science, przemysły kreatywne i czasu wolnego, chemia, produkcja metali i wyrobów metalowych oraz wyrobów z  mineralnych surowców niemetalicznych. Naukowcy przybliżą tematy takie jak: rolnictwo, żywność, turystyka, chemia przemysłowa oraz przemysł metalowy.

Z kim można będzie porozmawiać?
W tegorocznej edycji wezmą udział następujące jednostki naukowe:
Centrum Transferu Technologii CITTRU (Uniwersytet Jagielloński),
Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska,
Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Rolniczego,
Dział Transferu Wiedzy i Projektów Międzynarodowych Uniwersytetu Ekonomicznego, Centrum Transferu Technologii Akademii Górniczo-Hutniczej.

Swoją wiedzą i doświadczeniem z małopolskimi przedsiębiorcami podzielą się ich pracownicy naukowi, zajmujący się m.in.: rynkiem turystyki, branżą spotkań, zachowaniem konsumentów na rynku, technologią żywności, suplementami diety i żywności funkcjonalnej opartej na grzybni grzybów jadalnych i leczniczych, hodowlą i biologią zwierząt, zaawansowanymi materiałami do zastosowań w przemysłowych procesach chemicznych, zrównoważoną produkcją chemikaliów, ochroną środowiska, minerałami oraz zadaniami świadczonymi na rzecz przemysłu przez Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.

Kiedy odbędą się najbliższe spotkania?

Ze względu na sytuację pandemiczną, oba tegoroczne wydarzenia odbędą się online:

4 listopada – wydarzenie skierowane jest do firm z subregionu podhalańskiego
18 listopada – wydarzenia skierowane jest do firm z subregionu Małopolski Zachodniej
Spotkania rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do 12.30. Szczegółowy program dostępny jest tutaj.

Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować