Pogoda Nowy Sącz

1

Dzisiaj jest: 01. 12. 2022 Dni od początku roku: 334 Dni do końca roku: 30
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Uwaga kierowcy 2 Maja "Karpacki Wyścig Kurierów pamięci Wacława Felczak", sprawdź gdzie będą utrudnienia w ruchu

Uwaga kierowcy 2 Maja "Karpacki Wyścig Kurierów pamięci Wacława Felczak", sprawdź gdzie będą utrudnienia w ruchu

2 maja br. na terenie województwa małopolskiego odbędzie się 39 edycja wyścigu kolarskiego „Karpacki Wyścig Kurierów pamięci Wacława Felczaka”.

Drugi etap rywalizacji zostanie zorganizowany m.in. na terenie Sądecczyzny, w związku z tym przewidywane są utrudnienia w ruchu.


„Karpacki Wyścig Kurierów” to  międzynarodową impreza kolarska z Kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej. W tegorocznej edycji wyścigu, który rozpocznie się w stolicy Węgier, weźmie udział ponad 100 kolarzy z 20 krajów. Wyścig został podzielony na trzy etapy, a drugi z nich odbędzie się 2 maja br. m.in. na terenie Sądecczyzny.

Tego dnia o godzinie 13:00 zawodnicy wystartują z Piwnicznej-Zdroju i pokonają trasę do miejscowości Olszana, po czym około godziny 14:00 wjadą na teren powiatu limanowskiego. Następnie około godziny 14:30 ponownie będą przemieszczać się na terenie naszego regionu – w Zabrzeży – po czym wjadą na teren powiatu nowotarskiego, gdzie w Niedzicy nastąpi zakończenie II etapu rywalizacji.


Wyścig będzie odbywać się przy ruchu częściowo ograniczonym, wstrzymywanym przez umundurowanych policjantów na czas przejazdu czołówki, peletonu i zawodników ze stratą nie większą niż 15 minut. Utrudnień w ruchu należy spodziewać się w Piwnicznej-Zdroju już około godziny 12:30. Przypominamy, że uczestnicy wyścigu posiadają pierwszeństwo przejazdu w miejscach nadzorowanych i kierowanych przez policjantów.
ETAP II, 2 MAJA BR. (PIWNICZNA-ZDRÓJ – NIEDZICA)
PRZEJAZD PRZEZ SĄDECCZYZNĘ NA TRASIE:


Godzina 13:00 PIWNICZNA-ZDRÓJ – MŁODÓW – OBŁAZY RYTERSKIE – RYTRO – BARCICE – PRZYSIETNICA – MOSZCZENICA WYŻNA – SKRUDZINA – GOŁKOWICE GÓRNE – GABOŃ – KADCZA – JAZOWSKO – SZCZERZEŻ – CZARNY POTOK – OLSZANA; około godziny 14:30 ZABRZEŻ.

Źródło oraz fot: KMP Nowy Sącz

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować