Pogoda - Sądeckie.pl

9

Dzisiaj jest: 09. 12. 2021 Do końca roku: 22 dni
Jakość Powietrza:

UWAGA: Wycofują z obrotu to piwo, mogą w nim być kawałki szkła

UWAGA: Wycofują z obrotu to piwo, mogą w nim być kawałki szkła

Browar Fortuna Sp. z o.o. sp. k. podjął dobrowolną decyzję o wycofaniu z rynku i od konsumentów przedmiotowej partii produktu. Spółka wydała również komunikat:

 

Szanowni Klienci,

 

informujemy, że w związku ze stwierdzeniem ciała obcego - fragmentu szkła w produkcie: PIWO MIŁOSŁAW NIEFILTROWANE 0,5L, oznakowanego terminem przydatności: 28-11-2020 podjęliśmy decyzję o wycofaniu ze sprzedaży całej partii towaru, z której pochodzi butelka. Informujemy także, że stwierdzenie ciała obcego w butelce nie jest powiązane ze szkodą wywołaną na żadnym z naszych Konsumentów. Prosimy wszystkich, którzy zakupili powyższe piwo o jego nie spożywanie i zwrócenie do sklepu w którym zostało zakupione.

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuacją. Współpracujemy z podmiotami sprzedającymi wskazaną partię, wyjaśniamy także przyczynę zdarzenia. Działanie Browaru Fortuna podyktowane jest troską o bezpieczeństwo Konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów.

 

Z wyrazami szacunku,
Krzysztof Panek, Prezes Zarządu

 

Jak informuje GIS producent współpracuje z podmiotami sprzedającymi wskazaną partię w celu jej wycofania. Wyjaśnia także przyczynę zdarzenia. Państwowa Inspekcja Sanitarna współpracuje również z producentem w celu ustalenia źródła zanieczyszczenia oraz monitoruje proces wycofywania.

 

Produkt z partii „PIWO MIŁOSŁAW NIEFILTROWANE 0,5L, najlepiej spożyć przed: 28-11-2020”  nie powinien być spożywany, może być zwrócony do sklepu, w którym został zakupiony.

 

Źródło: GIS 

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować