W 27. kolejce II ligi zespół Sandecji remisuje bezbramkowo w Niepołomicach ze Stomilem Olsztyn

W 27. kolejce II ligi zespół Sandecji zremisował bezbramkowo w Niepołomicach ze Stomilem Olsztyn.

W 27. kolejce II ligi zespół Sandecji remisuje bezbramkowo w Niepołomicach ze Stomilem Olsztyn

W pierwszej minucie meczu Kacper Talar oddał pierwszy strzał na bramkę, ale Miłosz Garstkiewicz obronił. Przez kolejne minuty obie drużyny nie stworzyły większych zagrożeń. W 22. minucie Stomil miał stały fragment gry, ale Filip Wójcik nie wykorzystał okazji. Kilka minut później sędzia podyktował rzut karny na korzyść Stomila, ale Bartosz Florek nie trafił do bramki. Do końca pierwszej połowy próbowali jeszcze Kacper Talar, Tomasz Kołbon i Rafał Wolsztyński, ale bez efektu.

Po przerwie Stomil mocniej zaatakował, ale wynik pozostał bezbramkowy. Mikołaj Kwietniewski trafił w słupek, a Ivan Brikner nieznacznie się pomylił. W odpowiedzi Kamil Słaby uratował sytuację przed pustą bramką. Mimo starań obu drużyn wynik nie uległ zmianie do końca meczu.

Trener Robert Kasperczyk stwierdził po meczu ze Stomilem Olsztyn, że obie drużyny liczyły na zwycięstwo, a w obecnej sytuacji zdobyty punkt nie do końca satysfakcjonuje.

Mecz dwóch drużyn, które nie chciały zremisować, nie chciały przegrać, gdzie nie było jednego zabitego, a dwie drużyny zostały ranne. Remis zawsze jest dopisaniem jednego punktu, w naszej sytuacji nie jest to wynik, który nas satysfakcjonuje. Bardzo dobra, konsekwentna w defensywie pierwsza połowa, otworzyliśmy się trochę ofensywnie w drugiej połowie, co poskutkowało groźnymi kontrami gości, ponieważ Stomil zaczął się otwierać wpuszczając świeżych zawodników, zaczął robić trochę zagrożenia - powiedział po meczu trener naszego zespołu, Robert Kasperczyk.

Składy:

Sandecja: Martin Polaček - Tomasz Nawotka, Piotr Kowalik, Dawid Szufryn, Kamil Słaby, Kacper Talar (76' Kamil Sobczak) - Radosław Gołębiowski (85' Marcinho), Tomasz Kołbon, Denis Potoma (64' Jakub Wilczyński), Mikołaj Kwietniewski - Rafał Wolsztyński.

Stomil: Miłosz Garstkiewicz - Filip Wójcik, Filip Szabaciuk, Hubert Sadowski, Lukáš Kubáň, Karol Żwir - Bartosz Florek (79' Michał Karlikowski), Michal Bezpalec (46' Iwan Brikner), Filip Laskowski, Hubert Krawczun (58' Daniel Pietraszkiewicz) - Piotr Kurbiel (87' Dawid Retlewski).

Sędziował Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).

Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować