Pogoda - Sądeckie.pl

22

Dzisiaj jest: 22. 10. 2021 Do końca roku: 70 dni
Jakość Powietrza:

W Amfiteatrze Parku Strzeleckiego odbył się wyjątkowy koncert charytatywny dla chorej Mileny

W Amfiteatrze Parku Strzeleckiego odbył się wyjątkowy koncert charytatywny dla chorej Mileny

Koncert został zorganizowany przez Stowarzyszenie RobimyCośWięcej - „Niepoprawni optymiści" zagrali i zaśpiewali dla 14-letniej Mileny chorej na tężyczkę. Marszałka Witolda Kozłowskiego reprezentowała podczas wydarzenia radna województwa Marta Mordarska.

Wolontariusze Stowarzyszenia RobimyCośWięcej przygotowali niezwykle barwne, radosne, a zarazem momentami wzruszające widowisko. To wszystko po to „aby ten dzień mógł zmienić świat Mileny i dać jej szansę na lepsze i spokojniejsze życie”.


Do uczestników wydarzenia zwrócił się marszałek Witold Kozłowski w liście okolicznościowym, odczytanym przez radną województwa Martę Mordarską.


To szczególne spotkanie stało się możliwe dzięki rodzinie Mileny, ich przyjaciołom i ludziom dobrej woli. Chciałbym serdecznie podziękować zarówno organizatorom dzisiejszego koncertu, wykonawcom, jak i wszystkim jego partnerom – za inicjatywę oraz niegasnący zapał do niesienia pomocy. Parafrazując znaną sentencje, im więcej dobra dajemy od siebie, tym więcej go dostajemy. Dlatego apeluję do Państwa o wsparcie tej pięknej inicjatywy. Razem możemy więcej, więc wspomóżmy ten szczytny cel i walkę dziewczynki o zdrowie. Bo „Dobro jest w Małopolsce" – napisał gospodarz Małopolski.


Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować