Pogoda - Sądeckie.pl

24

Dzisiaj jest: 24. 10. 2021 Do końca roku: 68 dni
Jakość Powietrza:

W budynku Centrum Kultury i Promocji Gminy w Łososinie Dolnej otwarto nowoczesną placówkę pocztową

W budynku Centrum Kultury i Promocji Gminy w Łososinie Dolnej otwarto nowoczesną placówkę pocztową

23 sierpnia br. w budynku Centrum Kultury i Promocji Gminy w Łososinie Dolnej otwarto nowoczesną placówkę pocztową. Mieszkańcy i goście mogą teraz korzystać ze wszystkich oferowanych usług Poczty Polskiej w pięknie zaaranżowanych i wykonanych pomieszczeniach.

Urząd Pocztowy w Łososinie Dolnej został przeniesiony z dotychczasowej lokalizacji do budynku Centrum Kultury i Promocji Gminy. Stare pomieszczenia, gdzie do tej pory znajdowała się poczta, były małe i niefunkcjonalne, natomiast teraz warunki są komfortowe i spełniają współczesne wymagania.


Pomieszczenia zostały zaprojektowane zgodnie ze standardami palcówek Poczty Polskiej na terenie całego kraju i spełniają oczekiwania osób korzystających z usług pocztowych. Oprócz nowoczesnego wyposażenia pomieszczeń i stanowisk obsługi klienta, pracownicy mają do dyspozycji zaplecze ułatwiające i usprawniające przyjmowanie i rozdysponowywanie przesyłek pocztowych.


Placówki muszą być tworzone lub alokowane do miejsc, które zapewniają ich rentowność oraz przekształcane i rozwijane tak, aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał sprzedaży usług i towarów handlowych. Spełniając oczekiwania naszych klientów będziemy również rozwijać ofertę handlową i zadbamy o jej atrakcyjną ekspozycję – podkreśla Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.


Nowoczesna placówka cieszy i wzbudza uznanie.


Oddajemy klientom do dyspozycji nowoczesną placówkę w nowej lokalizacji w nowo wybudowanym Centrum Kultury i Promocji Gminy. Poprzednia lokalizacja nie zapewniała należytego stanu technicznego i estetycznego. Cieszę się zatem, że nasi klienci będą korzystać z komfortowej sali obsługi w placówce w nowej i przyjaznej aranżacji oraz wydłużonych godzin obsługi – dodaje Mirosław Mętel, dyrektor Regionu Sieci Poczty Polskiej w Krakowie.


Obsługa klientów będzie odbywała się od poniedziałku do czwartku w godz. 7:30-16:00, a w piątki w godz. 8:00-20:00. W placówce pocztowej będzie można m.in.: wysłać kartki, listy, paczki, skorzystać z usług finansowych – wpłaty, wypłaty, czy kupić znaczki. Ponadto założyć bezpłatne konto w Banku Pocztowym, wziąć kredyt lub wykupić ubezpieczenie.


W Samoobsługowej Strefie Handlu można skorzystać z bogatej oferty: kartek, karnetów, kopert, opakowań, prasy, książek, artykułów biurowych, a także upominków, artykułów dla dzieci i słodyczy.


Patrząc na Urząd Pocztowy w Łososinie Dolnej, mogę z dumą powiedzieć, że wkroczyliśmy w XXI wiek. Niezmiernie się cieszę, że na terenie naszej gminy mamy tak nowoczesną placówkę pocztową. Ale, co warte podkreślania, najważniejsi są ludzie, pracownicy Poczty, pracowici, oddani swojej pracy i klientom. Bez nich budowanie marki Poczty Polskiej byłoby niemożliwe. Jak widać Poczta Polska dba o swoich pracowników i klientów, bowiem warunki pracy i obsługi są naprawdę komfortowe. Zapraszamy wszystkich do korzystania z usług naszego narodowego operatora pocztowego – zwraca uwagę Andrzej Romanek, wójt gminy.


Źródło: Gm. Łososina Dolna

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować