Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

W dniach od 19 do 23 października odbędzie się XII Ogólnopolski Tydzień Kariery w Małopolsce

W dniach od 19 do 23 października odbędzie się XII Ogólnopolski Tydzień Kariery w Małopolsce

Rodzic wspiera – dziecko wybiera czy Kobieta sukcesu - pasja i kariera w jednym, czyli jak osiągnąć sukces zawodowy – to tylko wybrane tematy krótkich warsztatów, z których będzie można skorzystać w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Małopolsce, który w tym roku odbędzie się od 19 do 23 października. W sumie do dyspozycji uczestników OTK będzie prawie 130 bezpłatnych wydarzeń, przede wszystkim w formie zdalnej.


Teleporady, konsultacje i spotkania online to kolejna część propozycji. Organizatorzy przygotowali różnorodną ofertę m.in. dla młodzieży – Zaprojektuj własną drogę zawodową i osiągnij sukces, dla osób po 50. roku życia: Kariera nie zna granic, a dla wszystkich chętnych: Tydzień z informacją „Informacja siłą dobrego wyboru”.

 

Ci, którzy chcieliby zastanowić się nad swoim życiem zawodowym będą mieli okazję porozmawiać online z doradcą zawodowym, a osoby pracujące, w wieku powyżej 25 roku życia, z maksymalnym wykształceniem do poziomu matury, które chciałyby otrzymać dofinansowanie do szkoleń, organizatorzy zachęcają do udziału w wydarzeniach projektu Kierunek Kariera.

 

W tym roku Ogólnopolski Tydzień Kariery organizowany jest pod hasłem Doradzamy zawodowo – wybieramy odlotowo. W programie będzie można znaleźć m.in.: konsultacje, warsztaty i szkolenia. Wszystko zupełnie za darmo.

 

Młodzież szkolna i studenci, dorośli oraz seniorzy, a więc każdy, kto tylko ma ochotę przekonać się, że uczenie jest naprawdę przyjemne, znajdzie w ofercie OTK w Małopolsce coś dla siebie.

 

Pełny harmonogram małopolskich wydarzeń dostępny jest na www.pociagdokariery.pl. Informacje dostępne są również na http://www.facebook.com/pociagdokariery. Na niektóre z wydarzeń obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

Inicjatorem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Za koordynację OTK w Małopolsce odpowiada Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

 

Źródło i fot.: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować