W Gminie Podegrodzie powstanie nowa ścieżka rowerowa. Umowa podpisana

Wójt Gminy Podegrodzie, Stanisław Banach, podpisał 5 marca umowę z Grzegorzem Szczurkiem, reprezentującym Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. w Nowym Sączu, na realizację projektu budowy ścieżki rowerowej. Ścieżka będzie przeznaczona dla rowerzystów i będzie się ciągnęła przez Świniarsko, Podrzecze i Brzezną. Celem inwestycji jest poprawa warunków dla rowerzystów oraz zwiększenie zainteresowania turystycznym regionem.

W Gminie Podegrodzie powstanie nowa ścieżka rowerowa. Umowa podpisana

Ścieżka rowerowa poprowadzi przez piękne krajobrazy, oferując rowerzystom wspaniałe widoki i okazję do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Planuje się, że projekt zostanie zakończony w ciągu kilku miesięcy i będzie otwarty dla wszystkich chętnych, zarówno mieszkańców, jak i gości Gminy Podegrodzie.

Wójt Gminy wyraził swoją satysfakcję z podpisania umowy i podkreślił znaczenie rozbudowy infrastruktury rowerowej dla lokalnej społeczności i dla promowania regionu jako atrakcyjnego miejsca do odwiedzenia. Dodał także, że ścieżka rowerowa to tylko jeden z wielu projektów, które mają na celu poprawę jakości życia mieszkańców i zachęcenie turystów do odkrywania uroków gminy Podegrodzie i jej okolic.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. zapewniło, że prace budowlane będą wykonane z należytą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi. Firma ma bogate doświadczenie w realizacji tego typu przedsięwzięć oraz posiada odpowiedni sprzęt i zasoby techniczne, co zapewnia profesjonalne wykonanie inwestycji.

Budowa ścieżki rowerowej to świetna inicjatywa, która przyniesie korzyści dla rozwoju turystycznego regionu oraz dla poprawy warunków dla rowerzystów. Mamy nadzieję, że nowa ścieżka zachwyci mieszkańców i zachęci nowych turystów do zwiedzania gminy Podegrodzie i jej okolic.

Źródło: Gm. Podegrodzie

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować