Pogoda - Sądeckie.pl

5

Dzisiaj jest: 05. 07. 2022 Do końca roku: 179 dni
Jakość Powietrza:

W Krynicy Zdroju odbyła się III Zimowa Spartakiada Osób Niepełnosprawnych

W Krynicy Zdroju odbyła się III Zimowa Spartakiada Osób Niepełnosprawnych

W dniu 11 lutego 2019 r. na sportowym boisku przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Krynicy-Zdroju odbyła się III Zimowa Spartakiada Osób Niepełnosprawnych.

 

W sportowej imprezie wzięło udział niemal 80 uczestników reprezentujących ośrodki WTZ Nadzieja Nowy Sącz, ŚDS Nowy Sącz oraz POW Muszyna. W Spartakiadzie wzięli udział także gospodarze zawodów z ŚDS Krynica – Zdrój. 

 

Uczestnicy sportowej imprezy rywalizowali ze sobą w pięciu konkurencjach, takich jak bieg przez labirynt, rzucanie woreczkiem do celu, toczenie opony, przeciąganie na sankach i przeciąganie liny. Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy z Nowego Sącza po raz pierwszy gościli na zawodach. Następnie każdy ośrodek rozwiązywał łamigłówki, aby odnaleźć ukryty pod śniegiem skarb.

 

Okazałe puchary i medale zostały wręczone w formie śnieżynki wszystkim zawodnikom. Każdy z ośrodków otrzymał bon na kręgle. Uczestnikom zapewniono ciepłe napoje i skromny poczęstunek, który oczekiwał na gości w budynku Środowiskowego Domu Samopomocy. 


III Zimowa Spartakiada Osób Niepełnosprawnych została zorganizowana przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Krynicy – Zdroju przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Centrum Kultury. 

 

Źródło i Fot. Gmina Krynica - Zdrój

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować