W meczu 17. kolejki II ligi Sandecja Nowy Sącz przegrywa na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg

W meczu 17. kolejki II ligi Sandecja Nowy Sącz przegrała na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg 1:2. Gospodarze objęli prowadzenie w 22. minucie po strzale Mateusza Bartkowa. W drugiej połowie Kotwica podwyższyła wynik za sprawą Michała Cywińskiego.

W meczu 17. kolejki II ligi Sandecja Nowy Sącz przegrywa na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg

Honorową bramkę dla "Biało-Czarnych" zdobył Mikołaj Kwietniewski z rzutu karnego w 86. minucie. Dwie minuty później Sandecja została osłabiona po czerwonej kartce dla Kamila Słabego, który otrzymał drugą żółtą kartkę siedząc na ławce rezerwowych.


Po zaciętym meczu w Kołobrzegu, trener zespołu, Łukasz Surma, podzielił się swoimi spostrzeżeniami. Zwrócił uwagę na wysoki poziom gry obu drużyn, które nie bały się grać szybko i podawać. Pochwalił również gospodarzy za ich dynamikę i groźność.


Jednak nie ukrywał swojego rozczarowania wynikiem i sytuacją w tabeli. Przyznał, że błędy w ataku i obronie kosztowały punkty, a ostatnie miejsce wpływa na morale zespołu. Zapowiedział, że będzie pracował nad poprawą gry i nastroju w drużynie, bo przed zespołem jeszcze trzy ważne mecze.


Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować