Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 04. 2021
Do końca roku: 254 dni
Jakość Powietrza

W Nowym Sączu startuje projekt „Jeżdżę z głową”

W Nowym Sączu startuje projekt „Jeżdżę z głową”

W sali reprezentacyjnej Ratusza odbyła się konferencja prasowa, dotycząca programu „Jeżdżę z głową”. Szczegóły tegorocznej edycji przedstawił prezydent Ludomir Handzel wraz z dyrektorem Wydziału Sportu i Turystyki Tomaszem Baliczkiem.

To bardzo dobra informacja, ruszamy z projektem „Jeżdżę z głową”. Zapewniamy wypożyczenie sprzętu narciarskiego, transport i ubezpieczenie – powiedział prezydent.
Zgłoszenia ruszają już jutro i potrwają dwa dni. Chcemy już od najbliższej soboty ruszyć z zajęciami. Stok w Rytrze, na którym będą prowadzone zajęcia jest bardzo dobrze przygotowany. Program jest skierowany przede wszystkim dla dzieci, które nie potrafią jeździć na nartach – dodaje Tomasz Baliczek.

                                                                                       ***

Minimum 110 uczniów ze szkół podstawowych mieszkających w Mieście Nowy Sącz w dniach od 13 lutego 2021 r. do dnia w którym będzie istniała możliwość zakończenia zadania nie później jednak niż do 11 kwietnia 2021 r , będzie uczestniczyć w zorganizowanych wyjazdach na stok narciarski.

Zjazdy odbywać się będą w trybie weekendowym i obejmą 5 wyjazdów czterogodzinnych lekcji nauki jazdy na nartach, która zrealizowana zostanie w grupach, w ramach zajęć pozalekcyjnych.

Uczestnicy będą mieli zapewnione:

a) wypożyczenie sprzętu narciarskiego: narty, buty, kijki, kask, ochraniacze itp.,

b) instruktora,

c) opiekę wychowawców,

d) transport od miejsca zbiórki do miejsca realizacji projektu i z powrotem,

e) ubezpieczenie.

Nabór uczestników prowadzony będzie od 9 do 10 lutego 2021 r. z możliwością przedłużenia tego okresu, w celu osiągnięcia założonej liczby Uczestników.

Opłata rodziców za udział dziecka w projekcie wynosi 200,00 zł.

Dokumenty rekrutacyjne są dostępne na stronie Urzędu Miasta oraz w Centrum Informacji Turystycznej.

Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa.

Ponadto, informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 18 444 24 22

Dokumenty rekrutacyjne wraz z wpłatą należy składać w Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu, ul. Szwedzka 2, w godz. 9.00 – 17.00.


Źródło: UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować