Pogoda - Sądeckie.pl14

Dzisiaj jest: 14. 04. 2021
Do końca roku: 261 dni
Jakość Powietrza

W Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zarządu Województwa Małopolskiego

W Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zarządu Województwa Małopolskiego

Podczas rozmów omówiono bieżące sprawy, oraz przyjęto wsparcie dla wnioskodawców w obrębie działalności pożytku publicznego i wolontariatu.

Zarząd podjął także uchwałę w sprawie podpisania listu intencyjnego dotyczącego współpracy na rzecz wydarzeń o charakterze gospodarczym, oraz sportowym na terenie Gminy Krynicy-Zdroju.


Województwo Małopolskie planuje podjęcie działań na rzecz organizacji w Małopolsce dużego przedsięwzięcia gospodarczego i sportowego na terenie Gminy Krynicy-Zdroju. Wydarzenia te będą doskonałą okazją do spotkań różnych środowisk z kraju jak i zagranicy, a także przyczynią się do promocji silnej marki Małopolska zarówno na niwie gospodarczej jak również sportowej – powiedział marszałek Witold Kozłowski.


Dotację otrzymało min. Koło Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi na realizację projektu pn. „Dieta podstawą profilaktyki zdrowia”, Fundacja Pomocy Dzieciom Habilis na organizację zajęć rehabilitacyjnych dla dzieci „terapeutyczna zabawa” i zakup sprzętów do terapii Integracji Sensorycznej, Uczniowski Klub Sportowy Feniks na organizację Łabowskiej Ligi Kickboxingu i Fundacja Kuźnia Kołodzieja na realizację lekcji „WF z Mistrzem”.


Została również przedstawiona informacja o planowanym podpisaniu listu intencyjnego, związanego z budową mostu na rzece Dunajec w Nowym Sączu, w ramach budowy połączenia drogi krajowej DK 87 z drogą wojewódzką DW 969.


Po zakończeniu obrad nastąpiło uroczyste podpisanie listu intencyjnego o długofalowej współpracy na rzecz organizacji dużego wydarzenia - forum gospodarczego w Krynicy-Zdroju.


Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować