W sądeckim Ekonomie odbyła się coroczna Sesja popularno - naukowa

W sądeckim Ekonomie odbyła się coroczna Sesja popularno - naukowa

W Zespole Szkół Ekonomicznych im. Władysława Grabskiego w Nowym Sączu odbyła się coroczna sesja popularno - naukowa. Tematyka spotkania dotyczyła realizacji pasji w życiu oraz bardzo ważnego zagadnienia jakim jest problem nałogów wśród młodzieży.

 

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz Nowego Sącza, dyrektorzy i nauczyciele sądeckich placówek oświatowych oraz inni zaproszeni goście.

 

Głos zabrali i swoje referaty wygłosili przedstawiciele uczelni wyższych, psychologowie, artyści, członkowie stowarzyszeń oraz sportowcy. 

 

- Chciałabym bardzo podziękować zarówno dyrekcji, jak i całej społeczności szkolnej za to, że od tylu lat konsekwentnie realizujecie Państwo te sesje naukowe. Z niecierpliwością czekam już na jubileuszową, 25. która odbędzie się w przyszłym roku - powiedziała wiceprezydent Magdalena Majka. 

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych dr Tomasz Połomski przywołałując cytat Ryszarda Kapuścińskiego, który zwykł mawiać: „Pasja, pasja, trzeba mieć pasję” oraz zadając interesujące pytania zachęcił uczniów do wysłuchania referatów.

 

Źródło i Fot. Miasto Nowy Sącz

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować