Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

W Zespole Szkół Zawodowych w Grybowie zakończono kolejną inwestycję

W Zespole Szkół Zawodowych w Grybowie zakończono kolejną inwestycję

Zakończył się kolejny etap termomodernizacji budynku warsztatów przy Zespole Szkół Zawodowych w Grybowie. Koszt robót to 460 tysięcy złotych – pieniądze w całości pochodziły z budżetu Powiatu Nowosądeckiego.

Zostały wymienione okna i grzejniki oraz zrobiona pionowa izolacja fundamentów. Docieplone są też ściany i stropy - mówi starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski. – Cieszę się, że zdążyliśmy z tymi pracami przed okresem zimowym. Teraz uczniowie i nauczyciele zawodu mogą w komfortowych warunkach uczestniczyć w zajęciach.


Starosta Marek Kwiatkowski wraz z radnym powiatowym i jednocześnie przewodniczącym Komisji Mienia i Infrastruktury w Radzie Powiatu Nowosądeckiego Antonim Porębą oglądali budynek po zakończeniu prac. Towarzyszyła im Bożena Mynarek – dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu oraz dyrektor ZSZ w Grybowie Lesław Tarasek.


W ostatnich latach w budynkach Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie było prowadzonych sporo inwestycji - mówił przewodniczący Komisji Mienia i Infrastruktury Antoni Poręba. – Wszystkie miały na celu poprawę komfortu nauki i stworzenie optymalnych warunków dla młodzieży.


W tym roku do użytku zostało również oddane wielofunkcyjne nowoczesne boisko z trybunami i oświetleniem. Obecnie trwa układanie kostki brukowej na placu przy szkole – koszt około 100 tysięcy złotych.


Źródło: SPNS, fot. Maria Olszowska

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować