Wernisaż malarstwa abstrakcyjnego Marty Bielawskiej

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na oficjalne otwarcie wystawy malarstwa abstrakcyjnego Marty Bielawskiej. Będą Państwo mieli okazję nie tylko zobaczyć dzieła artystki, ale również posłuchać jej twórczości poetyckiej.

Wernisaż malarstwa abstrakcyjnego Marty Bielawskiej

Atrakcyjny wernisaż „Z SATYRĄ I HUMOREM” odbędzie się 2 sierpnia o godz. 17:00 w zabytkowych piwnicach naszej biblioteki. Ekspozycja będzie czynna do 31 sierpnia w godzinach otwarcia Biblioteki Głównej.


***

Marta Bielawska urodziła się w Myśliborzu na Ziemiach Zachodnich, ale od dziecka jest związana z Ziemią Sądecką, gdzie mieszka, uczyła się i pracuje zawodowo. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie i poszerzała swoją edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych podczas studiów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Od 2006 r. jest członkinią Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu.


Tworzy obrazy w różnych technikach i o różnorodnej tematyce, jednak jej ulubionym stylem jest abstrakcja. Pisze również wiersze i prezentuje swoją twórczość plastyczną i literacką przy realizacji projektów wystawienniczych oraz w mini spektaklach. Na swoim koncie ma liczne wystawy indywidualne i zbiorowe.


Źródło: SBP

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować