Pogoda - Sądeckie.pl4

Dzisiaj jest: 04. 03. 2021
Do końca roku: 302 dniWirus nie odpuszcza. 26 kolejnych zakażeń na Sądecczyźnie

Wirus nie odpuszcza. 26 kolejnych zakażeń na Sądecczyźnie

Dzisiaj na terenie powiatu nowosądeckiego odnotowano 19 kolejnych zakażeń wirusem SARS-CoV-2, a w mieście Nowy Sącz 7. Na Sądecczyźnie pojawiło się również 10 nowych ozdrowieńców. Z kolei w regionie, w powiecie limanowskim są 4 nowe zachorowania, a w powiecie gorlickim 1.

 

Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusemu kolejnych osób. To 57 kobiet i 42 mężczyzn, w wieku od 10 miesięcy do 90 lat, z powiatu nowosądeckiego (19 osób), oświęcimskiego (15 osób), wadowickiego (13 osób), bocheńskiego (12 osób), Nowego Sącza i powiatu tatrzańskiego (po 7 osób), Krakowa i powiatu suskiego (po 6 osób), limanowskiego (4 osoby) oraz powiatów: chrzanowskiego, gorlickiego, myślenickiego, nowotarskiego, proszowickiego, tarnowskiego i wielickiego (po 1 osobie). Aktualnie 8 osób jest hospitalizowanych, pozostałe przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 2820 osób.

 

Z kolei wśród ozdrowieńców jest 11 kobiet i 14 mężczyzn, w wieku od roku do 89 lat, z powiatu nowosądeckiego (8 osób), Krakowa (6 osób), Nowego Sącz i powiatów: oświęcimskiego i tarnowskiego (po 2 osoby) oraz bocheńskiego, krakowskiego, myślenickiego, suskiego i wadowickiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 1572 ozdrowieńców.
 

 

Źródło: MUW, Fot. PSSENS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować