Pogoda - Sądeckie.pl

21

Dzisiaj jest: 21. 01. 2022 Do końca roku: 344 dni
Jakość Powietrza:

Województwo Małopolskie włączyło się w lokalną akcję charytatywną "Podegrodzkie Serca"

Województwo Małopolskie włączyło się w lokalną akcję charytatywną "Podegrodzkie Serca"

Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski przekazał świąteczne upominki dla samotnych i potrzebujących z terenu Gminy Podegrodzie.

W ten sposób Województwo Małopolskie włączyło się w lokalną akcję charytatywną "Podegrodzkie Serca" zorganizowaną przez Szkolny Klub Wolontariatu przy Szkole Podstawowej im. św. Ojca Stanisława Papczyńskiego w Podegrodziu.


W czasie świątecznych przygotowań pamiętajmy o tych, którzy ten czas z różnych względów spędzą sami, z dala od swoich bliskich. Niech dzięki tym upominkom na ich twarzach pojawi się uśmiech i radość oraz poczucie, że nie są sami. Pamiętajmy o naszych sąsiadach, krewnych, znajomych. Dajmy im nasz uśmiech i czas. Bądźmy razem i dzielmy się dobrem w tym trudnym pandemicznym czasie - podkreśla marszałek Witold Kozłowski.


W akcję zaangażowali się także uczniowie, rodzice i pracownicy Szkoły Podstawowej w Podegrodziu, podopieczni, rodzice i opiekunowie Przedszkola Niepublicznego KRAINA BAJEK w Podegrodziu, pracownicy Urzędu Gminy w Podegrodziu oraz mieszkańcy Podegrodzia.


Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować