Wstąp w szeregi małopolskiej Policji

Jeśli marzysz o pracy, która daje satysfakcję i poczucie spełnienia, zgłoś się do Policji. To szansa na to, by być częścią zespołu ludzi, którzy codziennie dbają o dobro społeczeństwa, chronią prawa i wolności obywateli, zapobiegają przestępczości i łamią prawo. Nie zwlekaj, bo czas ucieka. Zostań policjantem i zmieniaj świat na lepsze.

Wstąp w szeregi małopolskiej Policji

Policja to nie tylko mundur i broń. To także wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Możesz specjalizować się w różnych dziedzinach, takich jak kryminalistyka, antyterrorystyka, drogówka czy prewencja. Możesz też awansować na wyższe stanowiska i zdobywać nowe kompetencje. Praca w Policji to także stabilność zatrudnienia, atrakcyjne warunki socjalne i uznanie społeczne.


Jeśli chcesz dołączyć do Policji, nie czekaj. Skontaktuj się z Komendą Miejską Policji w Nowym Sączu lub Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie i dowiedz się więcej o rekrutacji. Masz jeszcze trzy szanse na to, by złożyć podanie w tym roku (5 września, 27 października i 28 grudnia). Nie przegap tej okazji i spełnij swoje marzenia.


Więcej informacji o rekrutacji do służby tutaj.


Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować