Pogoda - Sądeckie.pl

9

Dzisiaj jest: 09. 12. 2021 Do końca roku: 22 dni
Jakość Powietrza:

Wygrana Sandecji w starciu z GKS-em Jastrzębie

Wygrana Sandecji w starciu z GKS-em Jastrzębie

W sobotę 11 września drużyna Sandecji rozegrała kolejne wyjazdowe spotkanie w Fortuna I lidze. Jej rywalem był GKS Jastrzębie. Mecz zakończył się zwycięstwem Biało-Czarnych wynikiem 3:0. Zwycięskie bramki zdobyli Kamil Słaby 19', Michał Walski 77' oraz Błażej Szczepanek 84'.

Trener zespołu Sandecji zaznaczył na pomeczowej konferencji prasowej, że wygrana z GKS-em Jastrzębie była z kategorii zwycięstwa za przysłowiowe sześć punktów.


W pierwszych słowach chciałbym podziękować zawodnikom za zaangażowanie, taktykę, wolę walki i zwycięstwa. Na pewno to są bardzo ważne punkty, te mecze, to spotkania o sześć punktów. Mamy swój cel, chcemy sie utrzymać, mówię to od pierwszego spotkania. Dzisiaj było bardzo trudno, martwiłem się o to spotkanie, jak moi zawodnicy będa wyglądali fizycznie, bo wiecie państwo, że cztery mecze graliśmy w przeciągu dwóch tygodni, potem mieliśmy trzy tygodnie przerwy i naprawdę dzisiaj obawiałem się tego spotkania, szczególnie pod względem fizycznym. Chłopaki wytrzymali, pokazali, że są dobrze przygotowani, czeka nas teraz szybka regeneracja, bo w środę mamy przełożone spotkanie z Puszczą, w sobotę z Koroną Kielce. Na pewno to jest trudne, bo gramy wszystkie mecze na wyjeździe, więc szczególnie doceniam to zwycięstwo i zaangażowanie mojego zespołu - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener zespołu Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Kamil Słaby, Sebastian Rudol, Tomasz Boczek, Rafał Kobryń - Damian Chmiel (68' Robert Janicki), Damir Šovšić, Michał Walski, Jakub Zych (68' Błażej Szczepanek), Elhadji Maissa Fall (81' Michal Piter-Bučko) - Svetoslav Dikov (76' Dawid Wolny).


Sędziował Wojciech Krztoń (Olsztyn).


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować