Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

Wypadek w Żegiestowie. Samochód osobowy uderzył w przydrożną barierę

Wypadek w Żegiestowie. Samochód osobowy uderzył w przydrożną barierę

Jedna osoba ucierpiała podczas wczorajszego (18 listopada) wypadku w Żegiestowie. Zgłoszenie o zdarzeniu dotarło do służb około godziny 20.25. Na miejsce udały się zastępy z JRG w Krynicy Zdroju oraz OSP Żegiestów.

 

Okazało się, że samochód osobowy marki Citroen Berlingo na łuku drogi uderzył w przydrożną barierę. Pojazdem podróżowały dwie osoby. Jedna z nich - kierująca autem odniosła obrażenia.

 

Usytuowanie pojazdu wzdłuż drogi stroną kierowcy przy barierze drogowej uniemożliwiało otwarcie drzwi kierowcy. Do wnętrza pojazdu wszedł strażak, który udzielił pomocy osobie znajdującej się w pojeździe oraz ją zabezpieczył. Samochód ręcznie przepchnięto około 1 metra do tyłu co umożliwiło otwarcie drzwi kierowcy. Wraz z ratownikami pogotowia poszkodowana kobieta została wydobyta na nosze typu deska oraz przekazana zespołowi ratownictwa medycznego - relacjonują funkcjonariusze PSP.

 

Kobieta została przewieziona do szpitala. W trakcie prowadzonych działań pasażer samochodu zaczął uskarżać się na dolegliwości. Po przebadaniu pozostał on na miejscu zdarzenia.

Wypadek w Żegiestowie. Samochód osobowy uderzył w przydrożną barierę Wypadek w Żegiestowie. Samochód osobowy uderzył w przydrożną barierę Wypadek w Żegiestowie. Samochód osobowy uderzył w przydrożną barierę Wypadek w Żegiestowie. Samochód osobowy uderzył w przydrożną barierę

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować