Wystawa Malarstwa Abstrakcyjnego Marty Bielawskiej

Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy malarstwa abstrakcyjnego Marty Bielawskiej. To wyjątkowa okazja, aby podziwiać niecodzienne dzieła artystki, a także wysłuchać jej poezji.

Wystawa Malarstwa Abstrakcyjnego Marty Bielawskiej

Marta Bielawska zajmuje się różnymi technikami rysunkowymi i malarskimi o zróżnicowanej tematyce, ale najbardziej lubi abstrakcję. Swoje prace plastyczne i literackie pokazuje podczas projektów wystawienniczych i w mini spektaklach.


Zapraszamy na ciekawy wernisaż „Z satyrą i humorem", który odbędzie się 2 sierpnia (środa), o godz. 17, w zabytkowych piwnicach biblioteki, znajdującej się przy ul. Franciszkańskiej 11.


Wystawę będzie można zwiedzać do 31 sierpnia, w godzinach w godzinach otwarcia Biblioteki Głównej.


***

Marta Bielawska to artystka plastyk, która urodziła się w Myśliborzu, ale od najmłodszych lat mieszka i tworzy w Nowym Sączu. Ukończyła studia pedagogiczne w Krakowie i studia plastyczne w Nowym Sączu. Jest członkiem Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu i uczestniczy w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jej prace charakteryzują się bogactwem kolorów i form.


Źródło: SBP

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować