Pogoda Nowy Sącz

9

Dzisiaj jest: 09. 08. 2022 Dni od początku roku: 220 Dni do końca roku: 144
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Za nami VIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem

Za nami VIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem

W mieszczącym się pod Bełchatowem Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna, odbył się VIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Kibice Razem.

W zawodach wzięło udział 18 drużyn w kategorii wiekowej U-10 z poszczególnych ośrodków w Polsce (Bełchatów, Białystok, Chorzów, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Legnica, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Stalowa Wola, Szczecin, Tychy, Warszawa, Wrocław i Zabrze). W tak znakomitym gronie nie zabrakło przedstawicieli Sandecji Nowy Sącz.


Cała rywalizacja została podzielona na dwa dni. W pierwszym uczestnicy zmagali się z konkurencjami: kółko i krzyżyk, quiz, bieg wahadłowy, slalom, bule, bramka celnościowa, żonglerka, skok w dal oraz jenga. Natomiast druga doba to rywalizacja w turnieju piłkarskim.


W pierwszym meczu Ośrodek Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz przegrał z Ruchem Chorzów (0:3), w drugim pokonał Pogoń Szczecin (1:0), a w ostatnim uległ Polonii Warszawa (1:6). Ostatecznie drużyna z miasta nad Dunajcem zajęła siódme miejsce. Warto wspomnieć, iż w tym roku nowosądeczan reprezentowały zawodniczki Starówki Nowy Sącz.


Źródło: Materiały nadesłane do redakcji

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować