Zakończenie kadencji Młodzieżowej Rady Powiatu Gorlickiego. Trzy lata aktywności i zaangażowania

W maju Młodzieżowa Rada Powiatu Gorlickiego zakończyła swoją trzyletnią kadencję. Choć ze względu na brak kworum nie udało się przeprowadzić formalnych obrad, ostatnie spotkanie miało wyjątkowy, uroczysty charakter. Była to okazja do podsumowania wspólnej pracy i wyrażenia wdzięczności wszystkim, którzy zaangażowali się w działalność rady.

Zakończenie kadencji Młodzieżowej Rady Powiatu Gorlickiego. Trzy lata aktywności i zaangażowania
Zakończenie kadencji Młodzieżowej Rady Powiatu Gorlickiego. Trzy lata aktywności i zaangażowania. Fot. Powiat Gorlicki

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz powiatowych: Marcin Krzemiński – Wicestarosta Powiatu Gorlickiego, Halina Łaś – Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu oraz Tadeusz Mikrut – Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu. Podkreślili oni znaczenie młodzieżowej inicjatywy i wyrazili uznanie dla aktywności młodych radnych.

Młodzieżowa Rada pełniła funkcję doradczą wobec samorządu i miała na celu przede wszystkim zachęcanie młodych ludzi do aktywnego udziału w życiu społecznym, promowanie idei samorządności oraz budowanie współpracy między uczniami z różnych szkół. W ciągu trzech lat przez jej szeregi przewinęło się ponad 40 uczniów z całego powiatu, a dzięki wyborom uzupełniającym skład rady był systematycznie uzupełniany.

Zakończenie kadencji to nie tylko podsumowanie, ale i inspiracja dla przyszłych działań młodzieży. Dziękujemy wszystkim radnym za ich pasję, pomysły i wkład w rozwój lokalnej społeczności!

Źródło: Fot. Powiat Gorlicki

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować