Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego

Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego

To bardzo zaniedbane miejsce w Mieście odzyskało swój blask dzięki kompleksowej rewitalizacji.

 

W ramach zadania odtworzone zostały elementy małej architektury leśnej oraz wprowadzone nowe do wypoczynku, zabawy oraz ćwiczeń.

 

W kampanii wyborczej obiecałem rewitalizację miejsc przestrzeni publicznej, miejskiej, terenu Nowego Sącza ważnego dla mieszkańców, który od wielu lat był zaniedbany. Myślałem tutaj o Basenie nad Łubinką, o Kocich Plantach, o Lasku Falkowskim. Bardzo się cieszę, że dotrzymuje tego słowa i przekazuje w państwa ręce kolejny kawałek Nowego Sącza, który odzyskują swój blask. Tym razem jest to Lasek Falkowski. Dzięki staraniom pozyskaliśmy środki zewnętrzne, unijne. Cieszę się, że UE wspiera tego typu działania, za co dziękujemy. W tym momencie sądeczanie mogą wrócić do Lasku Falkowskiego, gdzie są zrewitalizowane elementy małe architektury, dodane nowe. Ścieżka przyrodnicza odzyskuje swój blask. Mam nadzieję, że przez wiele lat będzie służyła mieszkańcom miasta - powiedział prezydent.

Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego Nowy Sącz Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego Nowy Sącz Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego Nowy Sącz Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego Nowy Sącz Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego Nowy Sącz Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego Nowy Sącz Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego Nowy Sącz Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego Nowy Sącz Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego Nowy Sącz Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego Nowy Sącz Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego Nowy Sącz Zakończyła się rewitalizacja Lasku Falkowskiego Nowy Sącz

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować