Pogoda Nowy Sącz

1

Dzisiaj jest: 01. 12. 2022 Dni od początku roku: 334 Dni do końca roku: 30
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Zawodnicy z Powiatu Limanowskiego medalistami Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Inpakuto Cup 2022

Zawodnicy z Powiatu Limanowskiego medalistami Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Inpakuto Cup 2022

5 listopada odbył się w Łukowicy Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Inpakuto Cup 2022. W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 zawodników z klubów z różnych organizacji Karate Kyokushin.

Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 27 zawodników w kumite w różnych kategoriach wiekowych oraz wagowych. W zawodach wzięli udział: Mateusz Golonka, Hubert Grabka, Szymon Gwiżdż, Kacper Jurek, Filip Kaim, Igor Karaś, Julia Karaś, Witold Kędroń, Igor Kęska, Julia Kucia, Franciszek Kuna, Weronika Kuna, Eliza Marcisz, Krystian Natanek, Wanesa Pająk, Fabian Pietrzak, Kajetan Smoleń, Nikola Smorońska, Aleksandra Szczypka, Curzydło Oliwia, Antoni Twaróg.


Zawodników podczas turnieju wspierali opiekunowie: sensei Marcin Guzik, sensei Tadeusz Dyrek (sędzia zawodów) oraz sempai Andrzej Matląg oraz licznie zebrani najbliżsi.


Lista medalistów Turnieju:

Mateusz Golonka zajął 3 miejsce w kat. chłopców 2013-2014 +35 kg.

Hubert Grabka zajął 3 miejsce w kat. chłopców 2007-2008 +55 kg.

Szymon Gwiżdż zajął 2 miejsce w kat. chłopców 2009-2010 +50 kg.

Kacper Jurek zajął 3 miejsce w kat. chłopców 2009-2010 +50 kg.

Filip Kaim zajął 2 miejsce w kat. chłopców 2009-2010 -50 kg.

Igor Karaś zajął 2 miejsce w kat. chłopców 2013-2014 +35 kg.

Witold Kedroń zajął 3 miejsce w kat. chłopców 2013-2014 -30 kg.

Igor Kęska zajął 1 miejsce w kat. chłopców 2009-2010 -50 kg.

Julia Kucia zajęła 3 miejsce w kat. dziewcząt 2011-2012 -40 kg.

Weronika Kuna zajęła 3 miejsce w kat. dziewcząt 2013-2014 +25 kg.

Eliza Marcisz zajęła 3 miejsce w kat. dziewcząt 2011-2012 -35 kg.

Krystian Natanek zajął 2 miejsce w kat. junior 2004-2006 +65 kg.

Wanesa Pająk zajęła 3 miejsce w kat. dziewcząt 2011-2012 -35 kg.

Fabian Pietrzak zajął 1 miejsce w kat. chłopców 2011-2012 +40 kg.

Nikola Smoronska zajęła 3 miejsce w kat. dziewcząt 2007-2008 -50 kg.

Aleksandra Szczypka zajęła 1 miejsce w kat. dziewcząt 2013-2014 +25 kg.

Michał Banach zajął 3 miejsce w kat. junior 2004-2006 +65 kg.

Bulanda Sara zajęła 3 miejsce w kat. dziewcząt 2011-2012 +40 kg

Sebastian Dudzik zajął 3 miejsce w kat. junior 2004-2006 +65 kg.

Laura Ewert zajęła 1 miejsce w kat. dziewcząt 2011-2012 +40 kg.


Gratulujemy!


Źródło: UM Limanowa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować