ZSP w Krynicy-Zdroju nawiązał współpracę z WSB-NLU

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju nawiązał współpracę z Wyższą Szkołą Biznesu - National-Louis University.

ZSP w Krynicy-Zdroju nawiązał współpracę z WSB-NLU

To efekt podpisania umowy patronackiej, która ma na celu rozwój kompetencji i kwalifikacji uczniów i nauczycieli. Umowa patronacka daje szansę na korzystanie z bogatej oferty edukacyjnej i naukowej uczelni, takiej jak: bezpłatne szkolenia i kursy, praktyki i warsztaty, udział w kółkach naukowych, konferencjach i wydarzeniach popularno-naukowych. Dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz podkreśla, że to doskonała okazja do poszerzania wiedzy i umiejętności uczniów z różnych profili klas.

W ramach współpracy uczniowie szkoły mieli okazję uczestniczyć w prezentacji uczelni i wykładach na temat hejtu. Hejt to zjawisko społeczne, które dotyka wielu ludzi, zwłaszcza w internecie. Uczniowie dowiedzieli się, jak hejt wpływa na psychikę ofiar i sprawców, jak można się przed nim bronić i jakie są konsekwencje prawne hejtu. Wykłady były dostosowane do profilu klas: psychologicznego dla klasy 3C LO i informatycznego dla klasy III Technikum Informatycznego.

Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować