Zwycięstwo Sandecji w przedostatnim sparingu

W Krakowie odbył się mecz kontrolny między rezerwami Wisły a "Biało-Czarnymi" z Nowego Sącza. Wynik spotkania to 2:1 dla gości, którzy strzelili bramki w pierwszej połowie.

Zwycięstwo Sandecji w przedostatnim sparingu

Pierwszy gol padł w 8. minucie, kiedy to Jakub Wilczyński skierował do siatki piłkę po strzale Denisa Potomy. Drugi gol dla "Sączersów" zdobył sam Potoma w 39. minucie, wykorzystując podanie Radosława Gołębiowskiego. Wisła odpowiedziała tylko raz, w 25. minucie, kiedy to Karol Tokarczyk wykorzystał błąd obrony gości i pokonał Pawła Sokoła.

W drugiej połowie "Biało-Czarni" mieli więcej okazji do podwyższenia wyniku, ale nie potrafili ich wykorzystać. Najgroźniej uderzali Igor Maślanka, Kacper Wokacz i Rafał Wolsztyński, ale bramkarz Wisły nie dał się zaskoczyć. W końcówce meczu Wisła próbowała doprowadzić do remisu, ale nie udało się jej to, zwłaszcza że w 88. minucie Mateusz Bartków otrzymał czerwoną kartkę za faul na Wolsztyńskim., a uderzenie z rzutu wolnego z niebezpiecznej odległości odbiło się od muru i po chwili sędzia zakończył zawody. 

Składy:

Wisła II: (skład wyjściowy) Kacper Szewczyk - Kuba Wiśniewski, Rubén Bonachera, Oliwier Micek, Jakub Złoch, Marc Grau, Jakub Niewiadomski, Wiktor Szywacz, Dominik Sarga, Karol Tokarczyk, Maciej Kuziemka.

Sandecja: (I połowa) Paweł Sokół - Petr Buchta, Michał Rutkowski, Mateusz Bartków, Bruno Żołądź, Denis Potoma, Kacper Talar, Patryk Bryła, Radosław Gołębiowski, Jakub Wilczyński, Wiktor Kamiński. (II połowa) Martin Polaček - Rastislav Václavik, Piotr Kowalik, Mateusz Jarzębiak, Petr Buchta (65' Mateusz Bartków), Tomasz Nawotka, Igor Maślanka, Kacper Wokacz, Mikołaj Kwietniewski, Marcinho, Rafał Wolsztyński.

Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować