Pogoda - Sądeckie.pl26

Dzisiaj jest: 26. 02. 2021
Do końca roku: 308 dni1,54 mld euro dla Małopolski w ramach Funduszy Unii Europejskiej

1,54 mld euro dla Małopolski w ramach Funduszy Unii Europejskiej

1,54 mld euro zaproponowano dla Małopolski w ramach nowej perspektywy finansowej. Szczegółowe informacje na temat planów inwestowania funduszy Unii Europejskiej w regionie poznamy 26 stycznia 2021 roku, podczas konsultacji Umowy Partnerstwa. Zgłaszanie uwag do dokumentu będzie możliwe do 22 lutego tego roku.

W poniedziałek (18.01) ruszyły konsultacje społeczne Umowy Partnerstwa, najważniejszego dokumentu określającego, w co Polska zainwestuje fundusze europejskie na lata 2021-2027. Chodzi o 76 miliardów euro z unijnej polityki spójności i Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji. Projekt Umowy Partnerstwa przygotowało Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Będzie on konsultowany we wszystkich województwach.


Konsultacje będą odbywały się odrębnie dla każdego regionu kraju. W konsultacjach może wziąć udział każdy mieszkaniec regionu zainteresowany dystrybucją środków europejskich w nowej perspektywie finansowej. Konsultacje będą prowadzone on-line. Dodatkowe informacje, dokument i formularz zgłaszania uwag są dostępne na stronie funduszeeuropejskie.gov.pl.


Źródło: Starostwo Powiatowe Gorlice

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować