Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

23,5 mln na poprawę gospodarki wodno-ściekowej dla m.in. gminy Bobowa, Lipinki, Kamienica oraz Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna

23,5 mln na poprawę gospodarki wodno-ściekowej dla m.in. gminy Bobowa, Lipinki, Kamienica oraz Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna

Marszałek Małopolski Witold Kozłowski podczas spotkań w agendzie zamiejscowej UMWM w Nowym Targu wręczył symboliczne czeki samorządowcom z Gmin: Bobowa, Lipinki, Szaflary, Mucharz, Kamienica oraz Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna na realizację zadania w ramach projektu „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszeniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Rozszerzyliśmy podstawową listę zadań o kolejnych 18 projektów, a co za tym idzie o kwotę 23,5 mld złotych. Dzięki temu wszystkie wnioski z listy rankingowej otrzymały dofinansowanie - mówi marszałek.


Kolejny nabór na operacje typu „Gospodarka wodno-ściekowa” planowany jest w listopadzie 2021 roku.

W ramach spotkań zaplanowanych w agendach zamiejscowych UMWM w regionie, marszałek Witold Kozłowski spotkał się 20 września w Nowym Targu z przedstawicielami rady powiatu i gminy Poronin, czy Czarny Dunajec.


Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować