Pogoda - Sądeckie.pl

9

Dzisiaj jest: 09. 12. 2021 Do końca roku: 22 dni
Jakość Powietrza:

27 czerwca „Otwarcie Letniego Sezonu Turystycznego” na Paproci

27 czerwca „Otwarcie Letniego Sezonu Turystycznego” na Paproci

W niedziele, tj. 27 czerwca br. na górze Paproć (645 m n.p.m.) odbędzie się uroczysta inauguracja sezonu turystycznego na Ziemi Limanowskiej. Imprezę jak co roku rozpocznie msza św., a po niej zaplanowany jest szereg atrakcji.

Msza św. inaugurująca sezon turystyczny, do której oprawę muzyczną zapewni orkiestra działająca przy parafii w Łososinie Górnej rozpocznie się o godz. 14.00. Po Eucharystii letni sezon turystyczny otworzą władze Gminy Limanowa oraz Starostwa Powiatowego w Limanowej.


Następnie na scenie zagości muzykalna i utalentowana rodzina Wróblów, która obchodzi jubileusz 50-lecia działalności Muzycznego Zespołu Rodziny Wróblów. Po symbolicznych życzeniach dla Jubilatów, ok. godz. 16.15 przez zebraną publicznością wystąpi kapela Górne Łososinioki działająca przy OSP Łososina Górna.


Od 16.45 zaplanowany jest program animacji dla najmłodszych uczestników imprezy, nie zabraknie także konkursów z nagrodami! O godz. 17.30 sceną zawładnie Zespół Regionalny Starowiejski Hyr, a później (ok. godz.) 18.00 do wspólnej zabawy wszystkich zebranych gości zachęci zespół muzyczny Zryw.


Na tych którzy wezmą udział w loterii i wrzucą swój szczęśliwy los czekać będą cenne rzeczowe nagrody, które planowo zostaną rozlosowane o godz. 19.00.


O godz. 20.00, na zakończenie programu, dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy, wystąpi zespół muzyczny The Lux.


W trakcie imprezy najmłodsi jej uczestnicy bezpłatnie będą mogli skorzystać z dmuchańców, zabaw z animatorami, przejażdżek konnych, ścianki wspinaczkowej przygotowanej przez ratowników limanowskiej sekcji GOPR.


Organizatorzy serdecznie zapraszają do wspólnej inauguracji letniego sezonu turystycznego, a zmotoryzowanych proszą o stosowanie się do następującej organizacji ruchu: wyjazd na górę Paproć – od strony Zamieścia /Przylaski/, a zjazd w kierunku Łososiny Górnej.


Impreza współfinansowana jest ze środków Powiatu Limanowskiego.


Źródło: Powiat Limanowski

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować