28 kwietnia wyścig rowerowy "Małopolska Majka Days". Będą utrudnienia w ruchu

W dniu 28 kwietnia na terenie powiatów limanowskiego, bocheńskiego, myślenickiego oraz wielickiego odbędzie się wyścig rowerowy pod nazwą “Małopolska Majka Days”. Drogi w poszczególnych miejscowościach będą zamknięte tylko w chwilach przejazdu kolarzy. Utrudnienia na drogach w gminie Jodłownik przewidywane są pomiędzy godziną 11:30 a 15:30.

28 kwietnia wyścig rowerowy "Małopolska Majka Days". Będą utrudnienia w ruchu

I etap Gran Fondo rozpocznie się w Dobczycach o godzinie 11:30. Trasa wyścigu o długości 82,2 km przebiegać będzie przez miejscowości w powiecie limanowskim: Krasne Lasocice, Mstów, Jodłownik, Janowice, Szczyrzyc, a następnie wjeżdża na teren powiatu myślenickiego.

II etap Medio Fondo wystartuje również w Dobczycach o godzinie 11:45. Trasa tego etapu ma długość 59,3 km i przebiega przez te same miejscowości w powiecie limanowskim: Krasne Lasocice, Mstów, Jodłownik, Janowice, Szczyrzyc, a także wjeżdża na teren powiatu myślenickiego.

Zabezpieczenie wyścigu będzie prowadzone dynamicznie w warunkach ograniczonego ruchu drogowego. Ruchem kierować będą policjanci, a sukcesywnie po każdym przejeździe peletonu ruch na danym odcinku będzie przywracany. Na trasie wyścigu obecne będą również służby porządkowe organizatora.

Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować