286. Koncert u Prezydenta. Wystąpił Mateusza Ziółko

W ramach 286. Koncertu u Prezydenta, Sala Ratuszowa wypełniła się po brzegi. Wzięli w nim udział Prezydent Ludomir Handzel z małżonką, Magdalena Majka – zastępca Prezydenta oraz Małgorzata Kuśmierkiewicz – dyrektor Wydziału Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej Urzędu Miasta.

286. Koncert u Prezydenta. Wystąpił Mateusza Ziółko

Goście mieli okazję cieszyć się zarówno autorskimi utworami Mateusza Ziółki, takimi jak „Vis a Vis”, „W płomieniach” czy „Tak po prostu”, jak i wielkimi przebojami światowej muzyki rozrywkowej, w tym:

  • „When a Man Loves a Woman”
  • „Yesterday”
  • „Bohemian Rhapsody”
  • „Everything I Do, I Do It for You”

Owacje na stojąco nie miały końca. Prezydent Ludomir Handzel osobiście podziękował artystom za ich emocjonalny występ, a licznie zgromadzonej publiczności za udział w tym wspaniałym wydarzeniu. To niezapomniane wydarzenie z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

***

Mateusz Ziółko to wokalista, pianista, autor muzyki i tekstów. Zdobywca licznych nagród i wyróżnień. Na swoim koncie ma zwycięstwo w 3. edycji programu "The Voice Of Poland" oraz 10. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie brawurowo wykonał utwór Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać". Finalista telewizyjnego hitu TVN "Mam Talent". Mateusz Ziółko jest także laureatem konkursu "Super Debiuty" podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Jego debiutancka płyta ,,Na nowo" pojawiła się na rynku przed pięcioma laty. Jeden z hitów tego krążka, "W płomieniach", błyskawicznie stał się najczęściej granym utworem w polskich rozgłośniach radiowych, tym samym osiągając niezwykłe wyniki w sieci. Piosenkę na YouTube odtworzono 72 milionów razy. Już w dniu premiery płyta ta uzyskała status złotej płyty. Rewelacyjny wynik w sieci uzyskała także piękna ballada wykonana u boku Sylwii Grzeszczak - "Bezdroża". Po kilku latach przerwy Mateusz Ziółko powrócił z nową płytą - krążek "Tak po prostu" pojawił się na rynku w listopadzie 2022 roku.Single "Weź mnie", "Vis a Vis" oraz najnowszy „Lubisz nas”, szturmem zdobywają playlisty największych polskich rozgłośni radiowych.

Źródło: UMNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować