3 września spotkanie turystów na Miejskiej Górze w ramach akcji Odkryj Beskid Wyspowy

Zapraszamy wszystkich miłośników górskich wycieczek na wyjątkowe wydarzenie na Miejskiej Górze w niedzielę 3 września. To okazja, by odkryć piękno Beskidu Wyspowego i spotkać się z innymi turystami w przyjaznej atmosferze.

3 września spotkanie turystów na Miejskiej Górze w ramach akcji Odkryj Beskid Wyspowy

Wyprawa rozpocznie się o godzinie 8:00 na parkingu przy „Wolimexie” w Łososinie Górnej, skąd pod opieką doświadczonego przewodnika PTTK jej uczestnicy wyruszą na szlak i pokonają trasę: Dzielec – Groń – Sarczyn – Łysa Góra – Miejska Góra.


Jeśli chcesz dołączyć do nich z innego miejsca, możesz to zrobić, pod warunkiem, że dotrzesz na szczyt Miejskiej Góry przed godziną 11:00. Tam odbędzie się uroczysta Msza Święta pod Jubileuszowym Krzyżem, a następnie biesiada turystyczna z konkursami i smacznym poczęstunkiem przygotowanym przez kuchnie LDK. Nie zabraknie też muzyki ludowej w wykonaniu kapeli z Zespołu Regionalnego „Limanowianie”.


Nie zwlekaj i zaplanuj już teraz swoją pierwszą wrześniową niedzielę na Miejskiej Górze! Nie musisz się rejestrować ani płacić – wystarczy, że się pojawisz na miejscu zbiórki.


Wydarzenie jest współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert „Małopolska Gościnna”.


Źródło: Miasto Limanowa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować