41-latek poszukiwany trzema listami gończymi schował się przed policjantami pod materacem na strychu

Na początku sierpnia policjanci z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej zatrzymali 41-latka, który był poszukiwany przez prawie 7 lat za różne przestępstwa. Mężczyzna próbował uciec przed funkcjonariuszami, ukrywając się na strychu domu pod materacem. Nie pomogło mu to jednak i został zatrzymany. Teraz czeka go 23 miesiące pozbawienia wolności w zakładzie karnym.

41-latek poszukiwany trzema listami gończymi schował się przed policjantami pod materacem na strychu

41-latek był poszukiwany od 2016 roku za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece oraz bezpieczeństwu w komunikacji. Za swoje czyny miał do odsiedzenia łącznie 23 miesiące więzienia. Wyroki wydały mu Sądy Rejonowe w Nowym Sączu i w Żywcu. Mężczyzna jednak nie stawił się do odbycia kary i zaczął ukrywać się w różnych miejscach w Polsce.


Policjanci z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej ustalili, że poszukiwany powrócił na Sądecczyznę i przebywał w jednym z domów na terenie gminy Łososina Dolna. Gdy funkcjonariusze pojawili się pod jego adresem, mężczyzna schował się na strychu za kominem i przykrył się materacem. Policjanci jednak go odnaleźli i zatrzymali. Następnego dnia został przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć swoją karę.


Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować