Pogoda - Sądeckie.pl

27

Dzisiaj jest: 27. 09. 2021 Do końca roku: 95 dni
Jakość Powietrza

45-latek poszukiwany ENA zatrzymany na terenie gminy Grybów

45-latek poszukiwany ENA zatrzymany na terenie gminy Grybów

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Grybowie zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. 45-latek wpadł, bo awanturował się z właścicielami, u których wynajął pokój. Poszukiwany na swoim koncie ma m.in. udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz przestępstwa popełnione na terenie Niemiec.

5 marca br. przed godz. 23, sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturujących się nietrzeźwych mężczyznach w jednym z wynajętych mieszkań na terenie gminy Grybów. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy uspokoili skonfliktowane strony.


W trakcie legitymowania uczestników imprezy okazało się, że jeden z ich, 45-letni mieszkaniec województwa lubuskiego, jest poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania przez niemiecką Policję. Mężczyzna na swoim koncie ma udział w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się przemytem wyrobów tytoniowych. Ponadto 45-latek poszukiwany był do ustalenia miejsca pobytu przez jedną z lubuskich prokuratur za przestępstwo przeciwko mieniu.


Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla zatrzymanych sądeckiej komendy. 8 marca br. decyzją Sądu Okręgowego w Nowym Sączu 45-latek został tymczasowo aresztowany, poinformowano stronę niemiecką i w jego sprawie prowadzone są dalsze czynności.


Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować