6. Konkurs Heligonistów Województwa Małopolskiego

Jeśli lubisz grać na heligonkach i chcesz się zmierzyć z innymi pasjonatami tego instrumentu, nie przegap szansy na udział w 6. Konkursie Heligonistów Województwa Małopolskiego im. Aleksandry Szurmiak-Boguckiej.

6. Konkurs Heligonistów Województwa Małopolskiego

To wyjątkowe wydarzenie kulturalne, organizowane przez Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, Stowarzyszenie HELIGONKI POD KICKAMI oraz Zespół Regionalny SPOD KICEK z Mordarki, odbędzie się 2 grudnia 2023 r. w Domu Weselnym “Jasicówka” w Mordarce.


Konkurs skierowany jest do heligonistów w trzech kategoriach wiekowych: dziecięcej (od 7 do 13 lat), młodzieżowej (od 14 do 17 lat) i dorosłych (18 i więcej). Każdy uczestnik może zaprezentować się tylko raz, z wyjątkiem mistrza (w kategorii „Mistrz – Uczeń”), który może wystąpić jeszcze raz jako solista instrumentalista. W konkursie indywidualnym nie mogą brać udziału laureaci I miejsc z roku 2022 oraz laureat nagrody głównej. Laureaci z kategorii dorosłych mogą natomiast startować w konkursie Mistrz – Uczeń.


Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać ją do 15 listopada 2023 r. mailem na adres: heligonki@mcksokol.pl lub pocztą na adres: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, ul. Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz. Więcej informacji można uzyskać od koordynatora wydarzenia: Aleksander Smaga, tel. 18 448 26 26, mail: a.smaga@mcksokol.pl.


Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! To może być Twoja szansa na pokazanie swojego talentu i zdobycie nagród!


Karta zgłoszenia oraz regulamin do pobrania tutaj.


Źródło: MCK Sokół

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować