Pogoda - Sądeckie.pl15

Dzisiaj jest: 15. 06. 2021
Do końca roku: 199 dni
Jakość Powietrza

8. edycja „Run 4 a smile”. Pobiegną dla 5-letniej Marysi Zwolińskiej

8. edycja „Run 4 a smile”. Pobiegną dla 5-letniej Marysi Zwolińskiej

W dniach 05-06 czerwca 2021r., odbędzie się "VIII edycja projektu Run 4 a Smile, czyli biegu po uśmiech". Dochód z akcji zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitacje 5-letniej Marysi Zwolińskiej z Klęczan, a celem jest zebranie 30 000 zł.

Społeczność akademicka WSB-NLU podjęła decyzję o kontynuowaniu projektu, dostosowując go do obecnych realiów przy zachowaniu maksymalnych środków ostrożności.


Wydarzenie odbędzie, w zależności od sytuacji epidemicznej:

 • tradycyjnie jak w latach 2014-2019 w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu oraz w formie e-rywalizacji LUB
 • tylko w formie e-rywalizacji, tak jak w 2020 roku.


Co: VIII Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile, czyli biegniemy, maszerujemy, jedziemy na rowerach, rolkach, czy deskorolkach, w parkach, lasach, po ścieżkach rowerowych, bieżniach w naszych domach, ogrodach i na balkonach po uśmiech Marysi.

Gdzie: w dowolnym miejscu na ziemi i/lub Miasteczko Galicyjskie.

Kiedy: 05 czerwca w Miasteczku Galicyjskim i/lub 05-06.06.2021r. (sobota i niedziela, o dowolnej porze).

Kto: Wszyscy, którzy chcą pomóc.

Goście specjalni (w kolejności alfabetycznej): Ewa Novel TFB /The Freedom Birds/ Violka Marcinkiewicz.

Cel: zebrać fundusze, które w całości zostaną przeznaczone na kosztowne leczenie i rehabilitację 5-letniej Marysi Zwolińskiej, podopiecznej Stowarzyszenia SURSUM CORDA.


Dochód z akcji :

- wpłaty indywidualne za udział w rywalizacji – w wysokości minimum 10 zł,

- wpłaty indywidualne przemnożone dzięki hojności sponsorów

- wpłaty indywidualne od wszystkich którzy chcą pomóc (w tym wypadku wybierz opcję Nie jestem uczestnikiem biegu).

Całość zebranych środków zostanie przeznaczona na leczenie i rehabilitację 5-letniej Marysi Zwolińskiej , u której na początku czerwca 2020 r. lekarze zdiagnozowali ostrą białaczkę limfoblastyczną.


„Dlatego nie mogę chodzić do przedszkola i spotykać się z moimi rówieśnikami. Zamiast bawić się podwórku co chwilę muszę jeździć do szpitala onkologicznego w Krakowie. Zawsze się uśmiecham kiedy pomyślę sobie, że w domu czeka na mnie braciszek Jakub, a w brzuszku Mamy siostrzyczka. Abym mogła wrócić do zdrowia potrzebuję pomocy innych, bo na leczenie i opiekę nade mną potrzeba dużo pieniążków.”


Aby wziąć udział w VIII edycji Run4aSmile 2021:

A. UDZIAŁ w rywalizacji ONLINE

 • Do 31 maja 2021 zapisz się na stronie rejestracyjnej WSB-NLU: https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Index
 • Wybierz rodzaj aktywności (bieg, chodzenie, jazda na rowerze, jazda na rolkach) i dystans, który chcesz pokonać w parku, lesie, w swoim domu, ogródku czy na balkonie .
 • Zakup pakiet startowy, wpłacając minimum 10zł (można oczywiście więcej, jako dodatkowy dar serca ) na zbiórkę #Run4aSmile, z której cały dochód zostanie przekazany na rehabilitację Marysi. ( LINK DO ZBIÓRKI Stowarzyszenie Sursum Corda: https://pomagamy.sc.org.pl/
 • Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty z systemu, prześlemy Ci numer startowy w przeciągu 2 dni, najwcześniej 1 czerwca 2021. (Jeśli nadal nie otrzymałeś numeru, prześlij na adres bieg@wsb-nlu.edu.pl potwierdzenie płatności, imię i nazwisko oraz info na temat aktywności. W wiadomości zwrotnej dostaniesz od nas numer startowy. W przypadku, gdy udział w konkurencji bierze rodzinna lub grupa przyjaciół, można te informacje przesłać w jednej wiadomości mailowej.)
 • Udokumentuj swój bieg wykorzystując jedną z aplikacji dla biegaczy i rowerzystów (wkrótce więcej informacji)
 • 5 i 6. czerwca wszyscy razem biegniemy po uśmiech Marysi :)! Udokumentuj swój bieg z pozdrowieniami dla Marysi (może to być zdjęcie, filmik, zdjęcie, zrzut z aplikacji mierzącej kilometry) w Wydarzeniu (zdjęcia opatrzone #run4asmile bądź #biegpouśmiechMarysi) a dostaniesz e-mail z medalem, który będziesz mógł wydrukować i dołożyć do swojej kolekcji. Najciekawsze zdjęcia i filmiki zostaną nagrodzone nagrodami specjalnymi, ufundowanymi przez sponsorów
 • Każda wpłata indywidualna, zostanie przemnożona przez sponsorów kluczowych
 • Za każde zebrane 100zł władze uczelni zobowiązują się pokonać w czerwcu 1km.


B. UDZIAŁ w rywalizacji w tradycyjnej formule (w Miasteczku Galicyjskim)

 • Do 31 maja 2021 zapisz się na stronie rejestracyjnej WSB-NLU: https://wsb-nlu.clouda.edu.pl/WydarzeniaZapisy/Index
 • Wybierz odpowiednią kategorię biegową
 • Zakup pakiet startowy, wpłacając minimum 10zł (można oczywiście więcej, jako dodatkowy dar serca ) na zbiórkę #Run4aSmile, z której cały dochód zostanie przekazany na rehabilitację Marysi. ( LINK DO ZBIÓRKI organizowanej przez Stowarzyszenie Sursum Corda: https://pomagamy.sc.org.pl/
 • Przeczytaj, zaakceptuj i przestrzegaj Regulamin Biegu
 • Wypełnij Formularz zgłoszeniowy (osoba dorosła) i dostarcz go do Biura Biegów w dniu zawodów (Formularz można również wypełnić w Biurze Biegów)
 • Wypełnij Zgodę rodziców (w przypadku dzieci) i dostarczą do Biura Biegów w dniu zawodów (Formularz można również wypełnić w Biurze Biegów)
 • Rejestracji i opłaty można dokonać w dniu imprezy w Biurze Biegu w godzinach: 9.00-9.45 – w tym wypadku należy wnieść cegiełkę w wysokości 20 zł i nie ma gwarancji otrzymania pełnego pakietu startowego!
 • Przypnij do koszulki numer startowy, który otrzymasz podczas rejestracji (potwierdzenia rejestracji) w Biurze Biegów i biegnij po uśmiech Marysi!


Specjalne nagrody i świadczenia organizatora:

 • Sponsorzy oferują wiele atrakcyjnych nagród, ale pamiętajmy, że największą nagrodą będzie uśmiech dziecka.
 • Wszystkie dzieci uczestniczące w biegu i zarejestrowane elektronicznie otrzymają medale (dorośli też, w miarę możliwości.
 • Dla pierwszych miejsc we wszystkich 5 kategoriach wiekowych zostaną ufundowane pamiątkowe medale, a dla pierwszego miejsca w głównej kategorii – puchar.
 • Dzięki hojności sponsorów będą przyznawane atrakcyjne nagrody za pierwsze miejsca.
 • Dla wszystkich zawodników zapisanych online gwarantowany pakiet startowy (butelka wody mineralnej, kiełbaska, lody oraz niespodzianka.
 • Organizatorzy zapewniają pomoc medyczną w trakcie trwania Biegu.


Nagrody:

 • najważniejsza nagroda to uśmiech dziecka
 • specjalne nagrody otrzymają uczestnicy, którzy:
 1. Przebiegną/ przejdą najdłuższy dystans (w czasie maksymalnie 4 godzin ) – dotyczy e-rywalizacji.
 2. Przebiegną dystans 4 km w najkrótszym czasie (online lub w Miasteczku Galicyjskim) – dotyczy tradycyjnej lub e-rywalizacji.
 3. Przejadą najdłuższy dystans na rowerze/rolkach/deskorolkach (w czasie maksymalnie 4 godzin ) – dotyczy e-rywalizacji.
 4. Prześlą w wydarzeniu na FB najciekawsze zdjęcie z rywalizacji wraz z pozdrowienia dla Marysi #run4asmiledla Marysi bądź #biegpouśmiechMarysi – wygrywa zdjęcie, które zdobędzie najwięcej lajków.
 5. Coś dla najmłodszych uczestników – wykonają rysunek dla Marysi i wraz ze zdjęciem prześlą w wydarzeniu na FB – wraz z pozdrowienia dla Marysi #run4asmiledla Marysi bądź #biegpouśmiechMarysi – zwycięzcę wyłoni Marysia z Rodzicami.


Źródło: Run 4 a Smile

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować