Amfetamina w zamrażarce, marihuana w plecaku, a w pokoju maczeta. Ich właściciel poczeka w areszcie na wyrok

Amfetamina w zamrażarce, marihuana w plecaku, a w pokoju maczeta. Ich właściciel poczeka w areszcie na wyrok

Sądeccy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, w którego mieszkaniu znaleźli znaczne ilości środków odurzających. 

 

Mundurowi zajmowali się tą sprawą już od jakiegoś czasu, a kilka dni temu postanowili złożyć podejrzanemu niezapowiedzianą wizytę. 28-latek widząc stróżów prawa zablokował drzwi swoim ciałem i nie chciał ich wpuścić do środka. Nic mu to jednak nie dało, bo funkcjonariusze i tak weszli i przeszukali jego mieszkanie.

 

W trakcie prowadzonych czynności znaleźli i zabezpieczyli blisko 200 gramów narkotyków.

 

Część amfetaminy mężczyzna miał przy sobie, w kieszeni spodni. Funkcjonariusze znaleźli przy nim 15 zwitków z tym narkotykiem, jednak większość była schowana w słoiku umieszczonym w zamrażarce. W plecaku miał jeszcze marihuanę, a w pokoju maczetę. Łącznie sądeccy policjanci zabezpieczyli 196 gramów narkotyków, z których część była już podzielona na porcje, w tym ponad 175 gramów amfetaminy i blisko 21 gramów suszu ziela konopi - informują funkcjonariusze z KMP Nowy Sącz.

 

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Amfetamina w zamrażarce, marihuana w plecaku, a w pokoju maczeta. Ich właściciel poczeka w areszcie na wyrok Amfetamina w zamrażarce, marihuana w plecaku, a w pokoju maczeta. Ich właściciel poczeka w areszcie na wyrok Amfetamina w zamrażarce, marihuana w plecaku, a w pokoju maczeta. Ich właściciel poczeka w areszcie na wyrok Amfetamina w zamrażarce, marihuana w plecaku, a w pokoju maczeta. Ich właściciel poczeka w areszcie na wyrok

Fot. KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować