Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Blisko 16 tysięcy złotych zasiliło konto Wojtusia Polańskiego! 

Blisko 16 tysięcy złotych zasiliło konto Wojtusia Polańskiego! 

W sobotę i niedzielę w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu odbyła się seria koncertów charytatywnych na rzecz się chorego Wojtusia, który walczy o życie.


Przez weekend udało nam się zebrać 15 900 zł, które już zasiliły konto zbiórki Wojtusia. Bardzo dziękuje wszystkim osobom, które przekazały rzeczy na licytację, upiekły niezliczone kilogramy przepysznych ciast oraz wszystkim, którzy wrzucili pieniądze do puszek wolontariuszy. Bardzo dziękuję wszystkim artystom, którzy charytatywnie wystąpili przed licznie zgromadzoną publicznością. Szczególne podziękowania należą się Panu Gabrielowi Habura Dyrektorowi Galerii Trzy Korony, który umożliwił nam zorganizowanie koncertu oraz był jego dobrym duchem - powiedziała Marta Słaby Wójt Gminy Łabowa    


Na scenie w Galerii Trzy Korony wystąpili: Anna Horoszko, Natalia Matyjewicz i Adam Górka -pianino, Beskid Kwartet, dziecięcy zespół wokalny Melodynki, grupy taneczne z Gminnego Ośrodka Kultury w Łabowej, zespół Jesteśmy, grupa muzyczno-wokalna Roztoczanka i Piecuchy z Nawojowej. Sygnaliści Myśliwscy z Nawojowej, CheerNS cheerleaderki z Nowego Sącza, zespoły muzyczne Szaleni z Nowego Sącza i Fayrant ze Szczyrzyca, breakdancerzy Butterfly Crew i Hurricane Crew oraz goście specjalni Violka Marcinkiewicz z zespołem i Kordian. 


Na gości poza ciastami czekały miody, wyroby z wosku, drewniane zabawki i 500 lodów przekazanych przez firmę Koral. Zbiórkę do puszek wspierała młodzież ze Strzelca oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Łabowej. Koncert przez dwa dni prowadziła Renata Pasiut.


Licznik zbiórki nie zatrzymuje się warto zajrzeć na grupę na facebooku Licytacje dla Wojtusia Polańskiego – tam wylicytować można np. reprezentacyjną koszulkę Roberta Lewandowskiego z autografem, vouchery do sądeckich restauracji czy weekendowe pobyty w hotelach i wiele innych ciekawych rzeczy – dodała Marta Słaby. 


Przypomnijmy Wojtuś ma dwa latka, mieszka z rodzicami w Uhryniu i jest chory na nerwiaka zarodkowego współczulnego – neuroblastomę o wysokim stopniu ryzyka.
 

Tekst: Urząd Gminy Łabowa

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować