Chór „Carpe Diem” świętuje jubileusz 20-lecia działalności

W październiku 2003 roku w Limanowej powstał chór „CARPE DIEM” – Chóru ZNP Sekcji Emerytów i Rencistów. Z tej okazji 20 lat później, 16 października 2023 roku, w Limanowskim Domu Kultury odbył się jubileuszowy koncert. Na scenie zaprezentowali się nie tylko Jubilaci, ale także uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej. Wśród gości byli przedstawiciele Związku Nauczycielstwa Polskiego, władz samorządowych oraz liczni sympatycy i przyjaciele chóru.

Chór „Carpe Diem” świętuje jubileusz 20-lecia działalności

Podczas uroczystości wspominano 20-letnią historię chóru, jego sukcesy i wyzwania, a także radość z muzykowania i koleżeństwa. Chór „Carpe Diem” jest aktywnym uczestnikiem życia kulturalnego miasta i regionu. Śpiewa pieśni o różnej tematyce i charakterze, bierze udział w wielu imprezach i uroczystościach, a także nawiązuje kontakty z innymi chórami w kraju i za granicą. Chór może liczyć na wsparcie Związku Nauczycielstwa Polskiego na różnych szczeblach.


Z okazji Jubileuszu chórzystom i sympatykom chóru podziękowali i złożyli życzenia Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda oraz Przewodniczący Rady Miasta Limanowa Wiesław Sędzik.


Źródło: Miasto Limanowa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować