Cieniawa: bus dachował i po drodze "skosił" słup telekomunikacyjny

W poniedziałek 24 października o godzinie 12.40 zastępy z JRG nr 1 oraz z pobliskich OSP drugi raz tego dnia zostały zadysponowane do działań na drodze w Cieniawie.

Cieniawa: bus dachował i po drodze "skosił" słup telekomunikacyjny

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do wypadnięcia z jezdni pojazdu Renault Trafic. samochód znajdował się na przydrożnym polu, w pozycji na dachu, kołami do góry. Autem podróżowały dwie osoby, które znajdowały się poza pojazdem i nie uskarżały się na żadne dolegliwości. W wyniku zdarzenia uszkodzony został słup telekomunikacyjny. Z samochodu nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych.


Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zabezpieczeniu wyciekającego oleju silnikowego. Przybyłe na miejsce ratownicy karetek Pogotowia Ratunkowego przebadały osoby biorące udział w zdarzeniu. Po przebadaniu i nie stwierdzeniu obrażeń osoby te pozostały na miejscu zdarzenia.


Dalsze działania polegały na obróceniu pojazdy na koła przy użyciu wciągarki pojazdu pożarniczego. Odpięto klemy akumulatora w pojeździe. Na tym działania strażaków trwające godzinę zostały zakończone.


Źródło: PSPNS


Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować