Coraz bliżej końca budowy obiektów sportowych w Miłkowej

Coraz bliżej końca jest budowa w Miłkowej obiektów sportowych: sali gimnastycznej, boiska wielofunkcyjnego i siłowni plenerowej. Postępy prac są na tyle szybkie, że być może już podczas wakacji będzie można korzystać z części z nich.

Coraz bliżej końca budowy obiektów sportowych w Miłkowej

Budynek sali gimnastycznej został już przykryty, gotowa jest też elewacja. Boisko wielofunkcyjne jest już wyposażone nie tylko w nawierzchnię, ale także bramki do piłki ręcznej oraz kosze do koszykówki. Oznakowane są także pola gry, a cały obiekt jest ogrodzony. Zamontowano również oświetlenie. Urządzenia do ćwiczeń na sąsiadującej z boiskiem działce są zamontowane.


Aktualny stan prac wskazuje na to, że zakładany termin ukończenia robót wyznaczony pierwotnie na koniec roku zostanie nie tylko dotrzymany, ale wręcz wyraźnie skrócony. Według deklaracji wykonawcy roboty powinny być sfinalizowane z końcem maja. Po dokonaniu odbioru technicznego obiekt zostanie oddany do użytku. Wiele wskazuje zatem na to, że podczas wakacji nowa infrastruktura sportowa będzie już do dyspozycji mieszkańców.


Źródło: Gm. Korzenna

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować