Drony w służbie gorlickiej Policji

Gorliccy policjanci wykorzystują drony w swojej służbie, co pozwala im na skuteczniejsze działania. W ostatnim tygodniu prowadzili szereg operacji z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych typu dron. Dzięki nim nie tylko zabezpieczali imprezy masowe na terenie powiatu gorlickiego, ale także ujawnili osobę, która spalała odpady.

Drony w służbie gorlickiej Policji

W jednej z miejscowości powiatu gorlickiego funkcjonariusze zauważyli kłęby dymu i palące się przedmioty na prywatnej posesji. Natychmiast skierowano tam patrol policji, gdzie potwierdzono, że właściciel posesji dokonuje spalania odpadów i śmieci. Sprawca został ukarany mandatem karnym za swoje działania.

Ponadto drony były używane do zabezpieczania imprez masowych, takich jak mecze czy koncerty, które odbywały się w Gorlicach i powiecie gorlickim. Dzięki temu policjanci mieli bieżący podgląd na przebieg tych wydarzeń i mogli dbać o bezpieczeństwo uczestników oraz podejmować działania zapobiegające powstawaniu niebezpieczeństwa12. To świetny przykład wykorzystania nowoczesnych technologii w służbie publicznej!

Źródło: KPPG

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować