Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Drużyna Sandecji kontynuuje dobrą passę i wygrywa kolejny mecz

Drużyna Sandecji kontynuuje dobrą passę i wygrywa kolejny mecz

W piątek 23 kwietnia drużyna Sandecji rozegrała na stadionie w Bełchatowie mecz w ramach 26. kolejki Fortuna 1 Ligi z GKS-em Bełchatów.

Podopieczni Dariusza Dudka kontynuując dobrą passę spotkań bez porażki wygrali 2:0. Zwycięskie bramki dla "Biało-Czarnych" zdobyli Dawid Błanik 8' oraz Rubén López Huesca 52.


Trener Dariusz Dudek po spotkaniu z GKS-em Bełchatów był bardzo zadowolony z faktu, że udało się podtrzymać passę spotkań bez porażki i zrobić ogromny krok w kierunku utrzymania w Fortuna I lidze.


W pierwszych słowach chciałbym pochwalić i podziękować zawodnikom, że wygraliśmy tak ważny mecz dla nas. Chcieliśmy podtrzymać passę 14 meczów bez porażki. Wiedzieliśmy, że spotkamy w Bełchatowie zespół, który gra o życie i postawi wysoko poprzeczkę. To było widać, że zawodnicy trenera Węglewskiego chcą powalczyć o trzy punkty, trzeba pogratulować, mimo przegranego meczu trenerowi Węglewskiemu. To my byliśmy dzisiaj lepsi, bardziej skuteczni. Myślę, że był to mecz dla Bełchatowa o wszystko, a dla nas o coś więcej niż wszystko, chcemy grać o "szóstkę". Zachowujemy spokój, myślę, że tego lodu na głowę mi nie potrzeba, ale naszym najważniejszym celem, moim też było utrzymanie Sandecji w I lidze. Mam nadzieję, że ten mecz dzisiaj da nam tego spokoju, jeśli chodzi o utrzymanie. Robimy swoje, chcemy wygrywać w każdym następnym meczu. Musimy się szybko zregenerować, w środę gramy bardzo trudny mecz z Resovią. Możemy tylko żałować, że nie ma naszych kibiców, zrobimy wszystko, żeby w środę też mogli się cieszyć - powiedział po meczu w Bełchatowie trener zespołu Sandecji, Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Szymon Tokarz - Daniel Dziwniel, Adrian Danek, Tomasz Boczek (68' Dawid Szufryn), Michal Piter-Bučko - Bartłomiej Kasprzak (79' Wiktor Żołądź), Dawid Błanik (79' Armand Ella Ken), Michał Walski, Kamil Ogorzały (68' Damian Chmiel), Damir Šovšić - Rubén López Huesca (68' Rafael Victor).


Sędziował Tomasz Wajda (Żywiec). Mecz odbył się bez udziału publiczności.


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować