Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 06. 2021
Do końca roku: 193 dni
Jakość Powietrza

Drużyna Sandecji remisuje w Opolu

Drużyna Sandecji remisuje w Opolu

Podopieczni Dariusza Dudka w ramach 21. kolejki Fortuna 1 Ligi w piątek 19 marca rozegrali wyjazdowe spotkanie w Opolu. Drużyna Sandecji po bramce Michala Piter-Bučko zremisowała z Odrą Opole 1:1.

Na konferencji prasowej po meczu z Odrą Opole obaj trenerzy zgodnie stwierdzili, że podział punktów był sprawiedliwy i zasłużony.


Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie to z przebiegu, remis jest zasłużony. Myślę, dwie drużyny chciały zwyciężyć, mamy swoje problemy, Odra swoje. Zmiana trenera w tym tygodniu w zespole gospodarzy, spowodowało to, że Ci zawodnicy grali na 120 procent i to było widać. My po tej dobrej serii dziewięciu meczów bez porażki przyjechaliśmy tutaj, nie wiem czy w roli faworyta, bo tabela nie kłamie. Zespół Odry mógł takie same miano nosić, chcieliśmy zdobyć trzy punkty. Po spotkaniu mogę powiedzieć, że ten punkt bardzo szanujemy. Jeżeli będziemy remisować na wyjazdach i u siebie punktować, to będzie dobrze i będę zadowolony. Mamy swoje problemy, mamy kontuzje, wypadł Dawid Szufryn, Damir Sovsić i Ci zawodnicy, którzy weszli potrzebują poznać styl gry, Szanuję ten punkt i z przebiegu meczu jestem zadowolony - powiedział po remisie w Opolu trener zespołu Sandecji, Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Adrian Danek, Tomasz Boczek, Michal Piter-Bučko, Daniel Dziwniel - Damian Chmiel. Wojciech Hajda, Bartłomiej Kasprzak (60' Maciej Małkowski), Kamil Ogorzały (60' Dawid Błanik), Michał Walski - Rafael Victor (78' Rubio).


Sędziował Tomasz Wajda (Żywiec). Mecz odbył się bez udziału publiczności.


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować