Groźny pożar w Podobinie. Płonął piętrowy dom

Groźny pożar w Podobinie. Płonął piętrowy dom

1 grudnia około godziny pierwszej w nocy strażacy udali się do gaszenia pożaru piętrowego domu na Osiedlu Papiernia w Podobinie.

 

Po dojeździe na miejsce zastaliśmy rozwinięty pożar budynku mieszkalnego, z którego mieszkańcy zdążyli się samodzielnie oddalić. Niestety pomimo działań budynek uległ znacznemu spaleniu, część dobytku z niższych pięter została uratowana - relacjonują druhowie z OSP Mszana Dolna.


W akcji uczestniczyły zastępy z PSP Limanowa, OSP Niedźwiedź, OSP Mszana Górna, OSP Mszana Dolna, Policja, ZRM oraz Pogotowie energetyczne.

Groźny pożar w Podobinie. Płonął piętrowy dom Groźny pożar w Podobinie. Płonął piętrowy dom Groźny pożar w Podobinie. Płonął piętrowy dom Groźny pożar w Podobinie. Płonął piętrowy dom Groźny pożar w Podobinie. Płonął piętrowy dom Groźny pożar w Podobinie. Płonął piętrowy domGroźny pożar w Podobinie. Płonął piętrowy dom Groźny pożar w Podobinie. Płonął piętrowy dom Groźny pożar w Podobinie. Płonął piętrowy dom Groźny pożar w Podobinie. Płonął piętrowy dom

Fot. OSP Mszana Górna. OSP Mszana Dolna, OSP Niedźwiedź

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować